T., k. és b. olvasóimat arról tájékoztatom röviden, ám sok szeretettel (a b.-ket kevesebbel), hogy a blogon vannak kommentelhető oldalak is.
Az oldal olyasmi, mint a bejegyzés, csak oldal a neve, nekem külön van a szerkesztőmben, és a linkje nem tartalmaz dátumot. Olyasmi, mint egy rovat, és nincs olyan percjellege, mint a bejegyzéseknek.
A blog részei:
-
link a címmezőben
-
olvasó
-
kép
-
bejegyzés/oldal
-
komment
-
megosztógombok
-
kiömlött kávé
-
troll
-
hajszálak a billentyűzeten
Viszont az oldalak hozzászólásait nem mutatja a főoldalon a legújabb hozzászólások listája, ezért nem pörög annyira a beszélgetés.
A fejléckép alatti menüben kint vannak ezek az oldalak:
A visszajelzések szerint a jó nekem! sokaknak motiváció és remek, konfliktusmentes, bloggerfüggetlen beszélgetőhely. Házigazda: semese.
mér’ nincs színház. 😦
KedvelésKedvelés
Én a jónekembe írtam. Ha rosszat látok, azt majd az aktuálisba dobom:)
KedvelésKedvelés
Volt, meg még jó helyek is volt, de haldoklott. Visszategyem?
KedvelésKedvelés
A prábl az, hogy az embernek nincs kedve olyanba írni, amit úgyse vesznek észre. Nem lehetne inkább ezeknek az utolsó hozzászólásait is kilinkelni a főoldalra?
KedvelésKedvelés
Most megtaláltam a titkos beállítást. Kösz. Már látszik. Ennyien kellett megkérdeznetek, hogy megkeressem. 🙂
KedvelésKedvelik 2 ember
Még az is lehet, hogy korábban nem volt. Állandóan fejlesztik.
KedvelésKedvelés
De volt, és én követtem is, és nekem hiányzott, és ha most van, akkor 🙂
KedvelésKedvelés
Én szeretem ezeket az új színeket, a mindennapokban, de monitoron nem túl szembarát 😦
KedvelésKedvelés
Oké, állítok rajta!
KedvelésKedvelés
köszönöm!
KedvelésKedvelés
Az a nagyon zood meg piros kemeny volt. De ez a kek szuper! Meg a sarga is.
KedvelésKedvelés
Megint van egy kérésem. Keresek egy bejegyzést, amiben azt írod, hogy az élet nem csak a puszta létfenntartásról szól. Karácsony előtti lehet a bejegyzés, hosszabb szöveg.
Sajnos nem találom, pedig már keresgéltem.
Ha így tudod melyik, belinkelnéd légy szíves. Köszönöm!
KedvelésKedvelés
Épp ellenkezőleg: a puszta létfenntartás, a hétköznapok apró tevékenységei maga az élet.
Azóta felfűrészeltem tíz köbméter fát, és most, hogy Szent Erzsébet irányító erejével este az összes ruhát rendberaktunk, de ettünk libamájat, rukolát is (azt mondja: síromra majd rukolát ültessetek!), még inkább meg vagyok erről győződve, ez az élet, és gyönyörű azok körében megélni, akiket szeretünk.
KedvelésKedvelés
Sajnos nem erre gondoltam. De köszi. Egyik hétvégén akkor végigolvasom az utolsó 2 havi bejegyzést. 🙂
Már megfogadtam, h lementem, csak most is rohanás volt karácsonykor.
KedvelésKedvelés